کاندوم پین ریلابف زنون pain relife zenon

کد کالا: 7351175022438

4 در انبار

وجود درد و سوزش در سه قسمت ابتدا، میانه و انهتای واژن

درد در سه قسمت ابتدا، میانه و انتهای واژن وجود دارد. کاندوم های لانه زنبوری با تکنولوژی لاتکس شش ضلعی، نازکترین و مقاوم ترین کاندوم طراحی شده در سطح دنبا بوده و با وجود گیاهانی همچون اکیناسه، ماریگلد و پرریا میر فیکا مانع از پارگی پوشش واژن در سه قسمت آن شده و درد ناشی از آن را کاهش می دهد

کاهش درد قسمت ابتدایی واژن با میکرو کپسول های بنزو

ماده طبیعی کاهنده درد بنزوکایین، با تکنولوژی میکرو کپسول که بصورت کاملا مقطعی باعث کم حس شدن اعصاب دهانه واژن می شود، بافت های دهانه ی واژن را شل می کند و در نهایت درد ناشی از مقاربت را کاهش می دهد.

کاهش درد ناشی از خشکی واژن با مرطوب کردن مبانه واژن

استفاده از لوبریکانت کاملا طبیعی با ماده آلوئه ورا و روغن جوجوبا که سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است، با خنک کردن و ایجاد تعادل در واژن بانوان، روان شدگی واژن را به همراه دارد.

ریلکس کردن اعصاب انتهای واژن با گیاهان ماریگلد و اکیناسه

ماده موثره ی موجود در گیاه اکیناسه یا مکانیسم ریلکس کردن اعصاب مربوط به درد در انتهای ناحیه تناسلی، مانع از انتقال حس درد از طریق نخاع به مغز می شود. همچنین این گیاه در شل شدن و ریلکس شدن ماهیچه های انتهای واژن نقش بسزایی دارد. عصاره ی ماریگلد به درمان سوزش مناطق تناسلی بدن می کند. همچنین وجود مواد ضد التهابی و ضد میکروبی در آن، مانع از انتقال عفونت از آلت تناسلی مرد به واژن زن می شود.

کلاژن سازی و اثر تنگ کنندگی دهانه و بافت میانی واژن با گیاه پرریا میر فیکا

پس از شروع مصرف روازنه بعد از دو تا چها هفته تنگی دهانه واژن مواجه خواهید شد. در واقع این گیاه مملوع از ویتامین ها و مواد معدنی ازجمله آهن و ویتامین B12 بوده که یا کلاژن ساری باعث رشد ماهیچه های دهانه ی واژن شده و اثر تنگ کنندگی آن را دارد.

298,000 ریال 270,000 ریال

4 در انبار