24 اکتبر

کاندوم را متناسب با میل جنسی انتخاب کنید
نوع کاندوم هم میتواند در میزان میل جنسی شما و همسرتان موثر باشد و در حال حاضر انواع متنوعی از این محصول وارد بازار شده اند.
کاندوم های شیار دار و دندانه دار,و سایر فرم های مشابه برای این منظور درست شده اند که میل جنسی رو زیاد کنند.بعضی ها به این منظور یک لایه داخل کاندوم نصب کرده اند. بقیه روی کاندوم گذاشته اند تا شریک جنسی لذت بیشتری ببرد.
بعضی ها شکل دار و نقش برجسته هستند برای اینکه احساس بهتر , راحتی بیشتر , و اعتماد بیشتری به استفاده کننده القاء کنند تا بیشتر مناسب وضعیت مصرف کننده باشه.به هر حال کاندوم ها این توانائی رو دارند که چه در مقاربت واژینال و چه در مقاربت مقعدی احساس بیشتری به زوجین بدهند.
کاندوم های لاتکس خاردار و نوع پولی اورتان قیمت بالاتری دارند. برای اینکه هم در مقابل عفونتهای تناسلی مفید هستند هم مانع بارداری می شوند.می دانید که اگر کاندوم مداوم و درست استفاده بشود روش مناسب و قابل اعتمادی است.
چون هر کسی با احساسات و حالات مختلفی تحریک می شود بهتر است امتحان کنید که با کدامیک بیشتر راحت هستید.در واقع آمیزش مسئله ی بسیار مهمی در زندگی مشترک شماست پس برای آن ارزش قائل باشید و برای افزایش کیفیت آن وقت صرف کنید.

برای خید راحت و مطمئن انواع کاندوم می توانید از طریق الوکاندوم اقدام نمایید.

دیدگاه ها(05)

 1. به دستم رسید خیلی خوب بود

  علی 15 می 2015 پاسخ
 2. به دستم رسید بسیاز زیبا بود

  علی 8 ژوئن 2015 پاسخ
 3. سایتتون و محصولات عالی
  فقط از عکس یا حداقل از شماتیک برای محصولات استفاده بشه بهتره

  TiTAN 11 آوریل 2018 پاسخ
  1. ممنون از انرژی مثبتی که ما دادید، هدف ما جلب رضایت مشتریای عزیزمون و راحت تر کردن روند انتخاب و خریده محصولاته، حتما این موضوع رو بررسی و در صورت عملی بودن توی برنامه می گذاریم.

   alocondom 11 آوریل 2018 پاسخ
 4. به دستم رسید بی نظیر بود ، خانم بسیار راضی بود.

  آقای اسدی 15 اکتبر 2019 پاسخ

دیدگاه بگذارید