12 دسامبر

کرج، فوری، حداکثر ۲ ساعت!

ایده راه اندازی کسب و کار فروش اینترنتی کاندوم و ارسال رایگان بر اساس نیاز مشتریان و ساده تر کردن خرید این محصول شکل گرفت. ما تصمیم گرفته بودیم خرید کاندوم و سایر محصولات زناشویی و جنسی که عموما برای افراد مختلف به دلایل مختلف سخت بود را ساده تر و حتی لذت بخش کنیم.

امروز با افتخار اعلام می کنیم در جهت کسب بیشتر رضایت مشتریان و خدمت رسانی هرچه بهتر موفق شدیم شعبه الوکاندوم در شهر کرج را افتتاح کنیم تا از این پس فروش محصولات زناشویی در کرج را با تحویل فوری (حداکثر ۲ ساعت بعد از سفارش) در اختیار مشتریان قرار دهیم.

خجالت از خرید محصولات زناشویی اگرچه در نگاه اول مشکل بیشتر مشتریان الوکاندوم بود که به لطف خرید اینترنتی و بسته بندی محرمانه حل شده بود اما بودند افرادی که اگرچه در خرید محصولات زناشویی احساس خجالت نمی کردند اما در مورد انواع و اقسام این محصولات اطلاعاتی نداشتند پس سعی کردیم با تولید محتوای به روز، مستند و معتبر دانش بهداشت جنسی مشتریان و مخاطبان خود را نیز ارتقا دهیم.

ما سعی کردیم با بهره گیری از مشاوران و پزشکان متخصص به سوالات تمام مخاطبان خود صرف نظر از اینکه مشتری ما هستند یا نه، پاسخ دهیم. برای پاسخ دهی به سوالات مشاوره ای از متخصصانی بهره گرفتیم که بدون در نظر گرفتن الزامات کسب و کار و تجاری و بدون اینکه تلاش کنند تا مخاطبان را به خرید محصول ترغیب کنند، بهترین و دقیق ترین پاسخ ها را به افراد بدهند.

تلاش کردیم تا با همکاری با بهترین و مطمئن ترین برندها و تامین کننده ها سبد کاملی از محصولات مورد نیاز مشتریان را فراهم کینم و در اختیار مشتریان قرار دهیم. اهمیت سلامت و رضایت مشتریان برای ما باعث شد که به صورت مستمر به دنبال بهترین نوع و برند محصولات زناشویی باشیم و با بهترین قیمت ممکن آن ها را در اختیار مشتری قرار دهیم.

در حوزه ارسال، با بهینه سازی فرآیند تامین کالا و ارسال سفارشات موفق شدیم هزینه ارسال برای مشتریان را به صفر برسانیم و سفارشات مشتریان به تمام نقاط کشور را به صورت رایگان ارسال کنیم. اما مساله مهم دیگر در حوزه ارسال به تحویل سریع و به موقع محصول به مشتریان مربوط می شود. ما تلاش کردیم تا در تهران زمان تحویل سفارشات را به زیر دو ساعت برسانیم و در سایر شهرستان ها سفارشات را با پست پیشتاز در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیاز مشتریان قرار دهیم.

ارسال فوری محصولات فرآیندی هزینه بر و سخت می باشد که نیازمند برنامه ریزی دقیق می باشد. در عین حال می دانستیم تحویل فوری محصولات به مشتریان تاثیر چشمگیری بر سطح رضایت آن ها دارد به همین دلیل از ابتدای شروع به کار تلاش کردیم تا با استقرار مرکز پخش در سایر شهرستان ها و شهرها امکان ارسال و تحویل فوری کالا برای هموطنان و مشتریان غیر تهرانی را نیز فراهم کنیم و امروز خوشحالیم که به اطلاع برسانیم از این پس الوکاندوم با استقرار مرکز پخش خود در شهر بزرگ کرج سفارشات و خریدهای مشتریان خود را در این شهر به صورت فوری و حداکثر ۲ ساعت بعد از خرید به مشتریان خود تحویل می دهد.

 

 

دیدگاه ها(04)

 1. سلام چه جوري ارتباط بگيريم

  ارمين 26 ژانویه 2020 پاسخ
  1. سلام شماره تماس در قسمت تماس با ما نوشته شده

   pour4 1 فوریه 2020 پاسخ
 2. محصولات شما رو چطور مشاهده کنیم ?

  saedi 21 آوریل 2020 پاسخ
  1. تمامی محصولات در سایت هست

   pour4 30 آوریل 2020 پاسخ

دیدگاه بگذارید