ژل های جنسی را چگونه استفاده کنیم؟

ژل های جنسی

ژل های جنسی و لوبریکانت ها اغلب برای کاهش درد در هنگام رابطه استفاده می شود. به دلایل مختلفی ممکن است، خانم ها هنگام رابطه دچار خشکی واژن شوند. در این زمان نه فقط رابطه لذت بخش نیست، بلکه ممکن برای خانم ها دردآور نیز باشد. در صورتی که ژل‌های روان کننده با ایجاد رطوبت کافی در واژن، نه تنها رابطه جنسی را لذت بخش می‌کند، بلکه موجب نفوذ بهتر واژن می‌شود.

کاربرد ژل های جنسی

ژل های جنسی را در زمان مختلفی می توانید استفاده کنید.  در اوایل رابطه ممکن است، شریک جنسی شما همچنان احساس درد داشته باشد. یا به دلیل استرس و دیگر عوامل روانی به امکان دخول بدون درد را نداشته باشد.

ژل جنسی روان کننده در این شرایط می توانند روند رابطه را با روان تر کردن واژن ساده و لذت بخش کند.

از طرف دیگر خشکی واژن یکی از علائم جدی در یائسگی بانوان است. و بیشتر خانم‌ها زمانی که به دوران یائسگی نزدیک می شوند، نمی توانند به راحتی سکس را تجربه کننده در این شرایط هم لوبریکانت می تواند یک راه حل کاربردی باشد.

گاهی هم ژل ها با تنوعی که دارند میتوانند به رابطه جنسی شما شکل جدیدی بدهند، برخی از ژل های جنسی گرم کننده یا سرد کننده هستند، برخی دیگر دارای خاصیت تاخیری یا افزایش میل جنسی در کنار روان کنندگی هستند.

چگونه از میان ژل های جنسی مناسب انتخاب کنیم؟

روان کننده‌های‌ لوبریکانت برای انواع مختلف رابطه جنسی طراحی شده است. هر فردی باید بر اساس نیاز و علاقه جنسی خود، نوع مناسبی از روان کننده را انتخاب کند. مطمئناً برای واژن زنان، یک روان کننده مبتنی بر آب مناسب‌ترین انتخاب است. روان کننده‌های مبتنی بر روغن نباید به عنوان یک لوبریکانت واژن استفاده شوند. زیرا PH واژن را تغییر داده و موجب تحریک رشد باکتریایی می‌شوند.همچنین روغن می‌تواند موجب پاره شدن کاندوم لاتکس شود.

بسیاری از ژل های جنسی  مبتنی بر آب، حاوی گلیسیرین هستند و در اکثر افراد مشکلی ایجاد نمی‌کند. اما در برخی از افراد مستعد عفونت قارچی، روان کننده‌های بدون گلیسیرین انتخاب مناسب‌تری است. روان کننده لوبریکانت مبتنی بر سیلیکون تأثیرات طولانی مدتی دارد، روان کننده سیلیکونی ، سطح وسایل سیلیکونی را خراب می‌کند. به یاد داشته باشید که روان کننده لوبریکانت سیلیکونی روی پوست شما خشک نشود و حتماً با آب گرم و صابون، پوست را خود را شستشو دهید، زیرا زمان زیادی طول می‌کشد تا واژن بتواند ، سیلیکون را از بین ببرد.

 

روش استفاده از ژل های جنسی

استفاده از ژل های جنسی بسیار ساده است. آن ها این امکان را به شما می دهد تا در رابطه با شریک جنسی تان شاهد تنوع باشید.

  • انتخاب روان کننده و ژل مناسب یک موضوع شخصی است. اگر شما نمیدانید که آیا از بو یا خاصیت یک برند یا مدل ژل لذت خواهید برد یا نه، بهتر است. برای اولین بار تعداد یا حجم کمتری که در بازار موجود است را تهیه کنید. تا متوجه عملکرد و سلیقه خودتان در این رابطه شوید.
  • ژل های جنسی و لوبریکانت را در نزدیکی تخت خود نگه دارید، تا استفاده از آن در حین رابطه، برای شما راحت باشد.
  • در اکثر موارد ، 4/1 ژل روان کننده لوبریکانت برای داشتن رابطه جنسی لذت بخش، کافی است، اما این میزان درافراد مختلف می تواند متفاوت باشد. پیشنهاد ما به شما این است که حتما پیش از مصرف هر محصولی دستور العمل استفاده از آن را بخوانید.
  • اگر یک قطره روان کننده را در نوک کاندوم بریزید، میزان تحریک را افزایش می‌دهد، اما تنها یک قطره. زیرا میزان بیش‌تر آن باعث می‌شود که کاندوم در جایش باقی نمایند.
  • پیش از استفاده از ژل های جنسی از تمیز بودن آلت اطمینان پیدا کنید.
  • بعد از استفاده از روان کننده به میزان کارایی آن توجه کنید و اگر کارایی کافی را نداشته است میزان استفاده را کم و زیاد کرده و یا محصول روان کننده لوبریکانت را تغییر دهید. تا به نتیجه دلخواه خود برسید. استفاده از روان کننده ساده‌ترین راه برای غلبه بر درد رابطه جنسی است. شما با این کار می توانید برخی بازیگوشی‌ها و صمیمیت‌های جنسی را به رابطه تان اضافه کنید.

شما میتوانید انواع ژل و لوبریکانت های مناسب رابطه جنسی را از سایت الو کاندوم تهیه کنید.

 

الوکاندوم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.