همه چیز درباره انواع کاندوم فضایی

انواع کاندوم فضایی

بسته بندی انواع کاندوم فضایی

کاندوم فضایی با وجود خارهای درشت آن، موارد روان کننده بیشتری دارد بنابراین چرب تر از سایر مدل ها است تا شما در هنگام رابطه احساس درد کمتری داشته باشید. بر خلاف سایر مدل ها بسته بندی آن ها 12 عددی نیست و کاندوم فضایی در بسته بندی های تک عددی عرضه می شود.

دکمه دار

نوک این کاندوم ۳ عدد خار نیزه مانند طراحی شده است. این برجستگی ها می توانند تمامی نقاط حساس درون واژن را لمس کنند. گاهی بیش از اندازه تحریک کنند و بانوان را در رسیدن به ارگاسم کمک کنند.

 شمشیری

مدل شمشیری روی بدنه و نوک ذخیره اش دارای برجستگی های بزرگ است. با توجه به اینکه 7 سانت اول واژن بیشترین تحریک پذیری را دارد. این خار ها کاملا مناسب طراحی شده اند.

  اره ماهی

کاندوم اره ماهی دارای سه شاخک در سر کاندوم و برجستگی های دکمه مانند و نیزه مانند بر روی بدنه آن می باشد. خارهای درشت این مدل با تحریک نقطه جی در بانوان سبب ارگاسم سریع تر شده و کیفیت رابطه جنسی را بالا می برد. همچنین این کاندوم انتخاب خوبی برای کسانی است که میخواند آلت تناسلی شان بزرگ تر از معمول به نظر بیاید.

طوقی

کاندوم فضایی طوقی نیز در قسمت گردن خود خارهای بلند و هیجان انگیزی دارد که با ورود به واژن تمام نواحی حساس را لمس و تحریک می کند و بانوان را به حداکثر لذت جنسی ( ارگاسم ) می رساند،

چرخشی

از پر طرفدار ترین مدل های فضایی محسوب می شود. دارای خارهای چرحشی روی بدنه کاندوم است. این خار ها از جنس لاتکس و بسیار نرم است و باعث تحریک بیشتر هنگام رابطه می شود. این خار ها از نوک کاندوم شروع شده و 5-6 سانت روی بدنه کاندوم ادامه می یابد.

بیشتر بخوانیم: کاندوم خاردار چیست؟

کاندوم فضایی شادو shadow مدل طوقی

کاندوم فضایی و ارگاسم

انواع کاندوم های فضایی برای آن دسته از افراد که به سادگی به ارگاسم نمی رسند انتخاب مناسبی است. اما فراموش نکنید به همان اندازه که برای برخی این کاندوم ها هیجان انگیز و لذت بخش است، برای گروه دیگری می تواند دردناک باشد.

بنابراین اگر برای اولین بار تصمیم به خرید کاندوم فضایی گرفته اید. در زمان خرید این نکته را به یاد داشته باشید. که ممکن است برای شما استفاده از این کاندوم دردناک باشد.

نکته مهم در به ارگاسم رسیدن خانم ها این است که بدانند چطور بدن هر فرد منحصر به فرد است. برخی صرفا با لمس کلیتوریس به ارگاسم می رسند و برخی در زمان دخول، تلاش کنید در رابطه با بدن شریک جنسی تان به شناخت برسید. میتوانید در این مسیر از همه امکاناتی که برای شما وجود دارد می توانید استفاده کنید. از جمله انواع کاندوم ها، ژل ها و …  همه این موارد برای داشتن راحتی و احساس لذت بیشتر در رابطه تولید شده اند.

 

برندهای این نوع کاندوم در ایران

در کشور ما دو برند ایکس دریم و شادو تولید کننده کاندوم های فضایی هستند، همچنین برند کاپوت کاندوم خار درشت که مدل ساده تری نسبت به کاندوم فضایی است را برای عرضه تولید کرده است.

 

کلیدواژه : کاندوم فضایی
الوکاندوم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.