اکتیو

اکتیو

اکتیو

اکتیو در سال ۱۳۸۷ از .سوی شرکت پخش پدیده پایدار به بازار مصرف معرفی شد.
محصولات این برند. با نوآوری در كیفیت و بسته‌بندی، حس تازه‌ای در بازار ایجاد کرد و در حال حاضر .محصولاتی چون پودر ماشین لباسشویی، مایع سفیدكننده .یك لیتری با دو ویژگی ساده و معطر، مایع ظرفشویی، مایع شیشه‌شوی، مایع جرمگیر، مایع پاك‌كننده چند منظوره، مایعات دستشویی ۴۵۰ گرم و۳۷۵۰ گرم و ۲۵۰۰ گرم و مایع نرم‌كننده حوله و لباس یك و نیم لیتری، مایع لباس‌شویی، مایع گاز پاك‌كن، مایع دستشویی فوم، مایع دستشویی كرمی و … با فرمول، اسانس و بسته‌بندی كاملاً متفاوت با سایر برندها از سوی این برند وارد بازار می‌شود.

خرید محصولات برند اکتیو

شرکت پدیده شیمی قرن تولیدکننده محصولات اکتیو موفق به اخذ تاییدیه دانشگاه علوم پزشکی تهران، قطب علمی آموزش علوم بهداشتی کشور برای محصول ژل ضدعفونی کننده فوری دست اکتیو گردید. طبق تاییدیه این مرکز علمی، این محصول قابلیت از بین بردن ویروسها و باکتریها در طی ۳۰ ثانیه را دارد. با خیال راحت با استفاده از ژل ضدعفونی. اکتیو در مقابل کرونا از خود مراقبت کنید.

مشخصات برند اکتیو

اکتیو توسعه پایدار، اشتغال‌زایی .و حفاظت از منابع طبیعی را با بهره‌گیری از دانش و فن‌آوری روز در فرآیند تولید، سرلوحه ارزش‌های .محوری خود قرار داده است و بهبود سطح رفاه جامعه و رشد پایدار گروه صنعتی گلرنگ را از اهداف فراگیر خود دانسته و با رقابتی سازنده در این مسیر گام می‌نهد.
کیفیت‌مداری، دانش‌محوری، خلاقیت و کار گروهی. از ارزش‌های والای این برند به شمار می‌آید که با اتکا بر سرمایه انسانی دانش بنیان. و متعهد و به پشتوانه حمایت‌های مادی. و معنوی گروه صنعتی گلرنگ، رسالت بنیادین خویش را بر ارتقای سطح سلامت مصرف‌کنندگان، با ارائه سبدی متنوع و با کیفیت از محصولات شوینده و بهداشتی قرار داده است.
اطلاعات بیشتر ...
فیلـتر

مشاهده همه 2 نتیجه