کاناک

کاناک

کاناک

کاپ قاعدگی کاناک Canack cup جایگزین نواربهداشتی می باشد و طراحی شرکت معتبر کاناک کانادا بوده و در چین تولید می شود  که دارای. تاییدیه های جهانی (FDA امریکا ) و مجوز وزارت .بهداشت ایران را نیز دارد این محصول bpa  فری می باشد  و فاقد مواد مضر برای بدن است و مناسب برای بانوانی است که به سلامتی خود اهمیت می دهند و در کنار .کاپ یک کیف بند دار جهت نگهداری. تا دوره بعدی و یک عدد مسواک از جنس بامبو جهت شست وشوی کاپ نیز قرار دارد.

خرید کاپ قاعدگی کاناک

کاپ قاعدگی ساخته شده از سیلیکون پزشکی،ظرف کوچکی است که به جای جذب مایعات به جمع اوری مایع قاعدگی میپردازد،هر 6 تا 12 ساعت تخلیه ،شستشو و دوباره استفاده می گردد .و کاملا منطبق با بدن شما و محیط زیست میباشد.

کاپ قاعدگی چیست؟

کاپ قاعدگی یا فنجان قاعدگی و یا به اصطلاع کمتر رایج کاپ پریودی، نسل جدید محصولات بهداشت قاعدگی در جهان و جایگزین نوار بهداشتی و تامپون است.
کاپ قاعدگی وسیله ای کوچک و انعطاف پذیر است که مانند تامپون درون واژن قرار می­ گیرد ولی به جای جذب مایع قاعدگی، آن را جمع آوری می­ کند و هر 8 ساعت تخلیه می شود.

انواع فنجان قاعدگی و روش انتخاب مدل مناسب

فنجان قاعدگی در مدل ها و سایزهای مختلف عرضه می شود. نکات که در انتخاب سایز کاپ قاعدگی موثر است عبارتند از:

  • شدت قاعدگی ماهیانه
  • سن فرد
  • سبک زندگی و ورزش
  • تجربه بارداری و زایمان
  • طول کانال واژن و موقعیت سرویکس

آیا کاپ قاعدگی باعث عفونت و حساسیت می شود؟

جنس کاپ قاعدگی از سیلیکون .پزشکی است که هیچ تاثیری روی محیط واژن نمی گذارد، بد نیست بدانید قبل از مجوز عرضه به بازار هر کمپانی سازنده نیاز است چندین تست بر روی کاپ انجام دهد،

در این تست ها میزان .حساسیت زایی و به همراه آن التهاب و سمیت کاپ قاعدگی سنجیده می شود، همچنین میزان بار میکروبی نیز آزمایش می شود و در صورت وجود هرگونه مغایرت با استانداردهای .جهانی به هیچ عنوان مجوز ورود به بازار نخواهند داشت.

اطلاعات بیشتر ...
فیلـتر

نمایش یک نتیجه