لندی

لندی

لندی

لندی در سال 1395 باهدف تولید. محصولات پلیمری خانگی از قبیل کیسه‌زباله، کیسه فریزر، سفره یکبار مصرف، ثبت و به . بازار مصرف معرفی گردید. محصولات این برند با بهره‌گیری از تکنیک‌های روز دنیا، تکنولوژی دقیق و رویکرد مبتکرانه با کیفیتی بالا در “شرکت سپهرپلاستیک پدیده” تولید می‌گردد. پیشگیری و کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی و پیروی از قوانین و مقررات زیست‌محیطی مرتبط با تولید محصول، از اهداف اصلی این برند به شمار می‌آید.

خرید محصولات برند لندی

شرکت سپهر پلاستیک. پدیده در سال 1395 با نگاهی متفاوت اقدام به تولید محصولات در دو گروه. کیسه فریزر و کیسه زباله با برند  (Landi) نموده است. کیسه‌های «لندی» (Landi) . از مواد نو، درجه یک و بهداشتی ساخته می‌شوند. کیسه‌های فریزر این برند بسیار شفاف بوده. و برای نگهداری مواد غذایی گزینه بسیار خوبی هستند. انواع. کیسه زباله «لندی» (Landi) هم با ضخامت قابل توجه مانع از چکه کردن. شیرابه‌ی جمع شده در کیسه می‌شود و با وجود پرفراژ، به آسانی می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

مشخصات محصولات Landi

•             کیسه‌زباله

•             کیسه فریزر

•             سفره‌های یکبار مصرف

•             دستمال چند منظوره

•             سیم و پد ظرفشویی

درباره سپهر پلاستیک پدیده

هلدینگ سپهرپلاستیک . پدیده در سال ۱۳۹۰ تأسیس شد و پس از تلاش مستمر، توسعه فراگیر و استفاده از . فناوری‌های روز دنیا، توانست یکی. از معتبرترین و موفق‌ترین تولیدکنندگان حال حاضر. ایران در صنعت پلاستیک شود.

این شرکت با دانش پیشرو در زمینه طراحی انواع قالب‌های تزریق، بادی و تولید ظروف، پریفرم، بطری. و درب‌ محصولات آشامیدنی، شوینده، آرایشی و بهداشتی، رنگ و رزین، دارویی، غذایی، لبنی و… در داخل و خارج از کشور امکان تأمین نیازهای پویای بازار امروز را ایجاد نموده است.

محصولات شرکت سپهرپلاستیک پدیده با کیفیت بالا و استانداردهای بهداشتی در کارخانه‌های سپهرپلاستیک پدیده در . شهرک صنعتی نوآوران زنجان در زمینی به مساحت بیش از 35000 مترمربع و  با موقعیت جغرافیایی، راه‌های ارتباطی و حمل‌ونقل مناسب و با استفاده از ابزار و ماشین‌آلات پیشرفته فنی و کادری مجرب تولید می‌گردند.

اطلاعات بیشتر ...
فیلـتر

نمایش یک نتیجه