لیوا

لونت

لیوا کاپ چیست؟ استفاده از لیواکاپ یک تغییر کوچک با تاثیر بسیار بزرگ است. با استفاده از لیواکاپ در دوران قاعدگی به کارهای روزانه خود برسید، در محل کار حاضر شوید، ورزش کنید(حتی شنا)، به سفر بروید و در طول شب با آرامش بخوابید و در عین حال مطمئن باشید تجربه قاعدگی بدون نگرانی از بوی آزاردهنده و لکه خون روی لباس را خواهید داشت و این چرخه طبیعی بدنتان. هیچ زباله غیرقابل بازیافتی به محیط زیست وارد نمی کند. برای خرید می توانید به سایت الو کاندوم مراجعه کنید.

خرید کاپ قاعدگی لیوا

کاپ قاعدگی کاملا درون کانال واژن قرار می گیرد و در حین استفاده. از آن، ممکن است پرده بکارت (هایمن) دچار تغییر شکل و یا آسیب می شود.

مواد سازنده: سیلیکون پزشکی شرکت Wacker Chemie آلمان، مستربچ های دارویی.

طول عمر محصول: لیواکاپ شما در صورتی که به خوبی از آن مراقبت کنید می تواند تا ده سال استفاده شود.

خیلی از خانم ها هستند که هر ماه با استفاده از پد ها دچار حساسیت های پوستی می شود مخصوصا در گرمای تابستان به دلیل گرمای بیشتر این حساسیت می تواند با عفونت نیز همراه شود، حتما می دانید که محیط گرم و مرطوب بهترین مکان برای رشد باکتری و ایجاد عفونت است.

بررسی و مشخصات لیوا کاپ

لیواکاپ جایگزینی مدرن، بهداشتی و دوستدار طبیعت برای نوار بهداشتی و تامپون است که درون. واژن قرار می گیرد و به جای جذب مایع قاعدگی، آن را جمع آوری می کند. لیواکاپ از سیلیکون پزشکی .و زیست سازگار مورد تایید (FDA) ساخته شده و عاری از هرگونه ماده شیمیایی .حساسیت زا و جاذب می باشد که موجب تغییر در فلور نرمال و pH طبیعی واژن نشده و در نتیجه استفاده از آن باعث عفونت، خشکی، سوزش، خارش و حساسیت. نمی شود. همچنین طراحی و جنس قابل انعطاف لیواکاپ متناسب با آناتومی واژن است و راحتی، بهداشت و سلامتی زنان را در حین دوران قاعدگی تامین می کند.

استفاده از لیواکاپ یک تغییر کوچک با تاثیر بسیار بزرگ است. با استفاده از لیواکاپ در دوران. قاعدگی به کارهای روزانه .خود برسید، در محل کار حاضر شوید، ورزش کنید(حتی شنا)، به سفر بروید .و در طول شب با آرامش بخوابید و در عین حال مطمئن باشید تجربه قاعدگی بدون نگرانی از بوی آزاردهنده و لکه خون روی لباس را خواهید داشت و این. چرخه طبیعی بدنتان هیچ زباله غیرقابل بازیافتی به محیط زیست وارد نمی کند.

کاپ قاعدگی کاملا درون کانال واژن قرار می گیرد و در حین استفاده از آن، ممکن است پرده بکارت (هایمن) دچار تغییر شکل و یا آسیب می شود.

مواد سازنده: سیلیکون پزشکی شرکت Wacker Chemie آلمان، مستربچ های دارویی.

طول عمر محصول

لیواکاپ شما در صورتی. که به خوبی از آن مراقبت کنید.می تواند تا ده سال استفاده شود.

خیلی از خانم ها .هستند که هر ماه با استفاده از پد ها دچار حساسیت های پوستی می شود مخصوصا در گرمای. تابستان .به دلیل گرمای بیشتر این حساسیت می تواند با عفونت نیز همراه شود، حتما می دانید که محیط گرم و مرطوب بهترین مکان برای رشد باکتری و ایجاد عفونت است.

اطلاعات بیشتر ...
فیلـتر

نمایش یک نتیجه