مدیکور

مدیکور

مدیکور

برند مدیکور (Medicore) یکی از برندهای شرکت بازرگانی پارسیان گیتی ایرانیان است که در تاریخ 1388 با هدف واردات. و تولید و توزیع محصولات تجهیزات پزشکی و آرایشی و بهداشتی تاسیس شد.

هدف این شرکت کمک بهتر و سریع‌تر به افراد و بالا بردن .آگاهی عمومی در ارتباط با سلامت و موضوعات مرتبط به سلامت است. این شرکت در زمینه واردات تجهیزات پزشکی .شامل ماسک جراحی، دستکش، آنژیوکت، ست سرم، دنتال رول، و همچنین تولید تست‌های تشخیصی مانند تست‌های بارداری با برند مدیکور (Medicore)، تست تخمک گذاری، عفونی، تومور مارکرها، کاردیاک مارکرها و انواع رپید تست مشغول به فعالیت است.

خرید بیبی چک مدیکور

اگر تاکنون تستر های بارداری شما نتیجه واضح و سریع به شما نداده اند نیاز نیست به آزامایشگاه و پزشک .مجددا مراجعه کنید ، بلکه کافیست از بی بی چک فوق دقیق مدیکور به راحتی. در منزل. استفاده کنید .قیمت بالای. این محصول نسبت به سایر رقبا باعث شده که افراد ابتدا بی بی چک های بارداری دیگر رو امتحان کنند و گاهی اوقات نتیجه واضح و مطلوبی رو .مشاهده نکنند و سردرگم یا .موجب استرس گردنند و مجبور شوند به آزامایشگاه و پزشک مراجعه کنند ، اما بی بی چک یا تستر بارداری مدیکور بازار فروش. مناسبی در داروخانه های مناطق .الف تهران و سایر شهرها به دست آورده و بازار و فروش بیش از حد این بی بی چک دلیلی جز توصیه اکثر پزشکان به خانم ها ندارد .

مشخصات بیبی چک مدیکور

این محصول دارای مجوز سازمان غذا و .دارو. می باشد زمان مشاهده نتیجه تست این تستر بارداری، بین ۱ الی ۲ دقیقه. می باشد و دقت آن ۹۹.۸ ٪ صحیح می باشد استفاده از آن بسیار ساده بوده و می توانین مراحل آن را از روی راهنمای تصویری محصول مطالعه کنید این محصول .داری یک کاست و یک قطره چکان برای برداشتن نمونه ادرار می باشد که فقط برای یکبار می توان از آن استفاده کنید.

 

اطلاعات بیشتر ...
فیلـتر

نمایش یک نتیجه