مای لیدی

مای لیدی

مای لیدی از سال 1380 آمده است تا همراه دختران و بانوان ایرانی باشد و کمک کند تا کیفیت زندگی خود را بخصوص در طول دوره‌ی پریود بالا ببرند.

در مدت 18 سال فعالیت و پیشرفت، مای‌لیدی ‌هم‌اکنون به برندی باکیفیت و مطرح تبدیل شده است و محصولات متنوعی . را در جهت بهداشت و سلامت بانوان ارائه می‌کند. در حال حاضر محصولات این برند را می‌توان در دو گروه .نوار بهداشتی کلاسیک(تانشده ضخیم)، مکسی(سه‌ تا شده نیمه ضخیم)، در سایزها و انواع متنوع دسته‌بندی کرد.

خرید محصولات مای لیدی

همکاران گروه زرین در . مای‌لیدی همواره سعی می‌کنند . تا با نوآوری و همگامی با فناوری روز دنیا، بالاترین کیفیت محصولات .را برای بانوان ایرانی فراهم کنند. از همه مهم‌تر، این برند وظیفه‌ی خود می‌داند .تا با درنظرگرفتن عزت نفس، آزادی و توانایی‌های بی‌شمار دختران و بانوان، حمایتگری آگاه باشد و در جهت ارتقا فرهنگ جامعه و دانش عمومی در مورد پریود و مسائل خاص زنانه پیوسته بکوشد.

ویژگی های برند

این برند در شرکت .زرین تولید شده است. گروه زرین پس از کسب تجربه و موفقیت بسیار در زمینه پوشک کودکان . (مای بیبی)،  در سال 1380 به منظور تکمیل فعالیت های خود اقدام به تولید پد بهداشتی بانوان با .نام مای لیدی نمود. امروز این برند یکی از پرفروش ترین .برند های پد بهداشتی در بین بانوان است.

مشخصات برند

مای لیدی  در حال  حاضر، یکی از بزرگ‌ترین . و موفق ترین تولیدکنندگان داخلی پد بهداشتی بانوان به شمار می‌رود . که توسط گروه زرین سلولز تولید . می شود.گروه زرین با کسب تجربه در صنعت . تولید پوشک بچه و با شناسایی نیازهای بازار و به‌منظور تکمیل سبد .محصولات خود اقدام به تولید پد بهداشتی بانوان با نام تجاری “مای لیدی”  نمود.

اطلاعات بیشتر ...
فیلـتر

مشاهده همه 2 نتیجه