پاور من

پاور من | دلتا

پاور من

برند پاور من یک برند شناخته شده و متعبر است که در میان مردم با نام های پاورمن دلتا یا دلتا پاورمن شناخته می شود. پاورمن محصول شرکت .دلتا دارو است که فعالیت خود در. ایران را از سال 1385 شروع کرده است.

پاور من تلاش کرده تا با استفاده از دستگاه ها و تکنولوژی های روز دنیا و همچنین انجام آزمایشات بین المللی، رضایت مشتریان خود. را به خوبی جلب کرده و اعتماد آنها را به دست آورد. دلتا پاور من از نظر کنترل کیفیت توانسته استاندارد های GMP و سایر .استانداردهای مهم از جمله گواهینامه های بین المللی CE، ISO9001-ISO14001-OHSAS18001 را به دست آورد.

خرید محصولات زناشویی پاور من

از معروف ترین محصولات زناشویی پاور من دلتا می توان به انواع اسپری تاخیری، ژل تاخیری، ژل روان کننده، ژل .تنگ کننده و جمع کننده و همچنین انواع ژل گرم کننده اشاره کرد. شما می توانید برای خرید. انواع محصولات جنسی پاورمن از طریق فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی الو کاندوم که یک فروشگاه مجاز عرضه کننده انواع محصولات زناشویی اصل با مجوز وزارت بهداشت است اقدام کنید.

توضیحات در مورد اسپری های پاور من

ابتدا آلت تناسلی .خود را با آب و صابون بشویید تا قدرت جذب پوست آن زیاد شود.

سپس آلت خود را خشک کنید و اسپری تاخیری را بر روی کلاهک آلت خود اسپری نمایید.

برای این کار اسپری. را از فاصله تقریبا ۱۰ سانتی از آلت خود به مقدار ۲ یا ۳ بار ( ۲ یا ۳ پاف ) بر روی کلاهک آلت و ناحیه زیر کلاهک اسپری کنید.

بعد از گذشت تقریبا ۳-۲ دقیقه حساسیت سر آلت تناسلی شما کاهش می یابد. بعد از گذشت ۵ الی ۱۰ دقیقه ( در افراد مختلف میتواند متفاوت باشد ) آلت تناسلی شما سفت تر خواهد شد .

حال برای شروع رابطه جنسی میبایست چند بار آلت خود را با آب سرد بشویید و یا اینکه از کاندوم استفاده کنید. علت این کار این است که اگر شما بعد از استفاده از اسپری تاخیری آلت خود را نشویید و یا از کاندوم استفاده نکنید مواد بی حس کننده ی موجود در آلت شما به واژن منتقل میشود و با بی حس کردن آن باعث میشود همسر شما هیچ لذتی نبرد و یا دیرتر ارضا .شود که نتیجه ی عکس خواسته ی شما خواهد بود.

پس حتما بعد از استفاده از اسپری و. قبل از دخول آلت تناسلی خود را بشویید و یا از کاندوم استفاده کنید .

اطلاعات بیشتر ...

هیچ محصولی یافت نشد.