سروینا

سروینا

 سروینا

این شرکت با توجه به تولید و تنوع محصولات گیاهی و علمی در قسمت R&D در دسته ی بزرگترین شرکت های آرایشی و بهداشتی قرار دارد. شما قادر به خرید اینترنتی محصولات سروینا در فروشگاه الو کاندوم می باشید. محصولات سروینا با تضمین اصالت کالا همراه با قیمت مناسب عرضه می گردند. با سفارش محصولات سروینا در اسرع وقت آن را درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید

تاریخچه برند (servina)

شرکت سروش طراوت طبیعت با نام سروینا جهت رفع و تامین نیازهای دارویی و آرایشی و بهداشتی در سال 1388 به ثبت رسید و تاسیس گردید. این شرکت محصولات خود را بر پایه گیاهی و فرمولاسیون خاص، تولید می کند و با ارسال آن ها به سراسر ایران آغاز به کار نمود.
این شرکت با توجه به تنوع محصولات خود بر پایه ی گیاهی، در دسته ی شرکت های بزرگ آرایشی و بهداشتی قرار گرفته است. این برند در عرصه ی رقابت با محصولات خارجی قرار دارد.

انواع محصولات سروینا (servina)

محصولات بدن

محصولات این برند شامل ژل روشن کننده، کرم مو بر، انواع لوسیون ها و شامپوها می شود. این محصولات شامل سه دسته ی مراقبت بدن، اصلاح بدن و بهداشت بدن می شود. شما می توانید در این سایت محصولات بدن این  برند را به صورت آنلاین خریداری نمائید.

محصولات پوست

محصولات پوست سروینا شامل انواع ژل های ضد جوش و روشن کننده، ژل های ضد چروک و لوسیون های پاک کننده می شود. خاصیت این محصولات پاک کننده و مراقبت کننده است.

بهداشت شخصی

بهداشت شخصی یکی از موارد مهم در زندگی همه ی افراد است. سروینا محصولاتی نظیر ژل های بهداشتی را برای بهداشت و سلامت بانوان تولید کرده است.

محصولات مو

از محصولات موی این برند می توان به شامپو و ژل های تقویت کننده موی سر اشاره کرد. شما می توانید در این سایت محصولات مو برند سروینا را به صورت آنلاین خریداری نمائید.

محصولات مردانه

این برند محصولات مردانه هم دارد، این برند اقدام به تولید محصولاتی نظیر ژل های مردانه و شامپوی بدن مردانه کرده است.

اطلاعات بیشتر ...
فیلـتر

مشاهده همه 8 نتیجه