شادو

کاندوم شادو

شادو

کاندوم برند شادو در قم و توسط شرکت تعاونی باران. بسپار تولید می‌شود. این شرکت در سال 1388 فعالیت خود را به عنوان تولید کننده کاندوم با نام تجاری ایکس دریم در ایران آغاز نمود از آنجایی که تولید . محصول با کیفیت متنوع و متناسب با نیاز ایرانی از همان ابتدا بزرگترین و مهمترین دغدغه مدیران این شرکت بوده و هست خطوط. تولید و . ماشین آلات با تکنولوژی روز آلمان در فضایی به وسعت 6000 متر مربع و در محیطی کاملا . بهداشتی و عاری از هر گونه آلودگی نصب و راه اندازی شد. در راستای تولید . محصول با کیفیت و احترام به نیازهای مشتریان ، خطوط تولید توسط مهندسین و کارشناسان خبره مالزیایی نصب و راه اندازی گردیده و از همان ابتدا با ظرفیت 75 میلیون قطعه در سال مطابق با استاندارد EN ISO 4074 شروع به کار نمود.

خرید کاندوم شادو

این شرکت در سال 1390 در تداوم امر تولید مطلوب . و در راستای رفع نیاز داخلی به این محصول. استراتژیک بهداشتی و جلوگیری از ورود محصولات بی کیفیت چینی به بازار داخلی اقدام به نصب و راه اندازی خطوط جدید تولید نموده و همزمان با مکانیزه کردن تست و بسته بندی. محصولات ظرفیت تولید خود را از 75 میلیون قطعه در سال به 150 میلیون قطعه افزایش داد. تکنولوژی جدید تست و بسته بندی اتوماتیک، از دخالت. نیروی انسانی در تولید کاسه و در نهایت کیفیت و بهداشت محصولات را تضمین می‌کند.

ویژگی های کاندوم های شادو

کاندوم های شادو به واسطه. استفاده از لاتکس با کیفیت و دارا بودن محفظه ذخیره، لذت یک رابطه امن و بدون نگرانی را به شما هدیه می‌دهند.

اطلاعات بیشتر ...
فیلـتر

نمایش 1–16 از 22 نتیجه